Кошик
21 відгук
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.
+38 067 382 97 22
+38 063 023 1477

Виставка Ремадайс 2020

Чим запам’яталась

24.03.20

 

Порівняно з 2014 роком, коли за місяць до виставки мали лише 1-2 заявки на участь, виставка 2020 за день до початку радувала зосередженим спокоєм забудовників. Всі оформлювали стенди в штатному режимі і готувалися працювати на повну. До вечора приблизно 95% учасників були повністю готові. Наш стенд пакувальних рішень PRO100BOX та типографії АБРИС ПРИНТ не був виключенням.

 

Візуально виставка здавалася забудована так само, як у попередньому році, або навіть мала трошки більшій розмах.

Виставка відбулася за розкладом та відкрила двері для відвідувачів о десятій ранку 11 березня. До стендів підходили як представники компаній з відділів маркетингу та реклами, так і власники малого бізнесу, дизайнери та студенти. Десь у кінці дня поширилися чутки що по Києву вводять карантинні міри та забороняюсь усі масові заходи. Організатори повідомили що 12 березня виставка працює без змін у розкладі.

І на другий день ми мали розмови з потенційними клієнтами, які цікавилися нашими послугами та планували майбутні тиражі поліграфічної продукції та виготовлення пакування для своїх товарів.

А вже в обід ми дізналися що життя у столиці набуло кардинальних змін. Нам повідомили що останній день виставки не відбудеться, і запропонували демонтувати стенди. Приємно що серед відвідувачів та учасників не було паніки та обурення.

Усі віднеслися до звістки цивілізовано та з розумінням. Останнім відвідувачам, які мали непохитні наміри, ми надавали необхідну консультацію вже на складаних коробках.

На згадку про цю виставку нам залишалась символічна Корона. Приз за перемогу у конкурсі Корони Реклами.  

Сьогодні ми працюємо у віддаленому режимі та тримаємо зв'язок з тими, хто потребує наших послуг через чергового менеджера. Далі буде…

 

Інші новини