Кошик
21 відгук
+38 067 382 97 22
+38 063 023 1477

Амбіційні плани Nestlé

Інвестиції в пакувальні рішення

19.02.20

Компанія Nestlé інвестує до 2 мільярдів швейцарських франків для заміни в своїй упаковці первинних полімерів на вторинні які дозволені для упаковки харчових продуктів, а також на розробку інноваційних пакувальних рішень.

Виходячи зі свого зобов'язання зробити 100% своєї упаковки придатною для повторного використання або вторинної переробки до 2025 року, Nestlé скоротить використання первинних полімерів на одну третину за той же період.

Більшість полімерів важко переробляти без втрати якості, що призводить до обмеження використання перероблених полімерів, допустимих для контакту з харчовими продуктами. Собівартість останніх перевищує ціну первинних полімерів. Щоб стимулювати цей ринок, Nestlé закупить до 2 мільйонів метричних тонн перероблених полімерів відповідної якості для упаковки харчових продуктів. Для цього виділено понад 1,5 млрд. швейцарських франків на оплату надбавки до їхньої ціни в період з теперішнього моменту до 2025 року.

Інноваційна упаковка, включаючи нові матеріали, системи повторного використання і рішення для переробки, є ще одніим ключовим завданням на шляху до скорочення відходів упаковки. На додаток до досліджень в Інституті пакувальних наук Nestlé, компанія створить венчурний фонд по упаковці в 250 мільйонів швейцарських франків для інвестування в молоді компанії, що спеціалізуються в цих областях.

Інші новини