Кошик
21 відгук
+38 067 382 97 22
+38 063 023 1477

Коробочки для парфумів

Коробочки для парфумів
Більше ніж пакування. Більше ніж товар. Це - чисте мистецтво!

04.02.20

 

 

Наша компанія PRO100BOX у минулому році відкрила для себе доволі цікавий сегмент щодо виробництва упаковки для парфумерії.

Якщо з виготовленням коробочок для косметики ми стикалися з самого першого дня нашої роботи, то пакування для парфумів нам не траплялося до 2019 року.

Можливо до цього часу на українському ринку були представлені виключно іноземні бренди парфумів, пакування для яких вироблялося виключно у гігантів пакувальної індустрії, або поставлялося одразу у власних коробках.

 

 

На наших очах у постійного клієнта, компанії Peal, для якої ми постійно виготовляли упаковку та етикетку для косметичних засобів, народився новий напрямок – лінійка власних парфумів для чоловіків.

Це був власне виклик для нашого колективу, так як уперше ми зіткнулися з виготовленням коробочок для туалетної води, і одразу ж преміум сегменту. Відколи ми анонсували виготовлення нашої першої коробочки для парфумів, у нас образу ж з‘явилася низка клієнтів котрі теж бажали прорахувати схожі тиражі.

Пакування для туалетної води Le Pelerin зроблене з дизайнерського картону двох кольорів.

Всередині коробки для парфумів Le Pelerin розміщена додаткова конструкція з спеціальної піни «ізолону», яка надійно фіксує скляний флакон і захищає його від пошкоджень. Такий ложемент ідеально підігнаний  під форму та розмір флакону, зводить до мінімуму його пересування.   

Основною прикрасою такої коробочки для духів є написи трафаретною фарбою в один колір зовні і всередині, а також головний персонаж на фасаді, зроблений за допомогою тиснення фольгою.

 

Доречи, саме з роботою  Le Pelerin – Tuberose Illusion ми беремо участь у самому престижному змаганні між пакувальниками нашої стани «Зірка пакування України 2020» та сподіваємося на перемогу.

Одна з самих звичайних коробочок для духів, або туалетної води – коробка пачка, або коробочка з чотирма клапанами (чотирьох клапанна упаковка). 

Звичайно молоді підприємці замислюються над тим, щоб купити готову упаковку для духів. Ніби то має бути дешевше. Однак парфум не є предметом першої необхідності. Придбання такого товару зазвичай проходить під впливом емоцій. А тепер поміркуйте, яку емоцію у покупця має викликати стандартна коробочка для духів?

 

Упаковка для парфумерії має буди приваблива та бездоганна. Передавати настрій, образ чи настрій. Подарункові коробки для парфумерії це більше ніж пакування, це більше ніж товар, це - чисте мистецтво!

Все ще є питання щодо другу упаковки для парфумів? Звертайтеся до нас! Перевірений виробник коробочок для парфумів – це ми, PRO100BOX. Окрім виготовлення упаковки для парфумів, ми зможемо допомогти у виготовлені ложементів під флакончики, або зробити на замовлення упаковку для пробників парфумів, паперових паличок з логотипом для тестування и багато чого іншого.

Чекаємо на ваші прорахунки, або на відгуки о нашій праці.

Інші статті